Zobacz temat
 Drukuj temat
Sklep motocyklowy
Rudy
Wczoraj kupiłem sobie papcie na motor w sklepie Motorismo w Poznaniu przy ulicy Starołęckiej. Wybór butów nie był może zastraszający ale buty były w różnych przedziałach cenowych więc każdy coś znajdzie.
Ale chciałem o czym innym
Mianowicie teraz sieć tych sklepów ma promocje na początek sezonu, info też n stronie http://www.motorismo.pl/
Promocje dotyczą różnego asortymentu, jakieś spodnie, jakieś buty itd. Ale nie całego asortymentu sklepu
Druga sprawa co mnie zdziwiło to tzw. Assistance Motorismo czy jakoś tak.
Po zakupie jakiegokolwiek towaru w tym sklepie, trzeba się za darmo zarejestrować na stronie i podać zakupione produkty a przez 2 lata jesteśmy objęci assistancem.
Assistance polega na:
Kiedy nasz sprzęt zostanie skradziony lub uszkodzony w wypadku, sklep Motorismo daje nam 50% rabatu na zakup nowego takiego samego towaru lub z tej samej półki cenowej.

Piszę o tym bo myślę że jest to ciekawe i nowatorskie rozwiązanie które daje jakieś zapewnienie kosztowe chociaż częściowo.

Co o tym myślicie?
pzdr
 
skora
Mogli tak prędzej zrobić ten asistanse
Suzuki GSX 1400 - 2001r
Kawasaki GPZ 1100 UT - 1984r
Kawasaki GPZ 1100 UT - 1981r
Komar MR232 - 1967r.- sztywniak
 
Blazej
Pomysł bardzo ciekawy warto skorzystać. No niestety skóra ty się nie złapałeś :-)
Kawasaki Z1000 2007r.
Honda VTR1000F 2000r.
Suzuki GS500 1998r.
 
kamilio
JA NIE SKORZYSTAM, w najbliższym sezonie nie planuje kradzieży ani wypadku, więc mało atrakcyjna oferta dla mnie.
FJR 1300 02r
GSXF750 00r
GSXF750 98r
SHL M11 65r
CZ 350 84r
SHL M17 79r
RYÅš 59r
 
Przejd¼ do forum:


wykonanie: studio G44 941,414 unikalnych wizyt