Zobacz temat
 Drukuj temat
Nierzetelny kurier
Janekos
Wstawiam ten post kolegi z forum FJ-FJR aby być ostroznym

Chciałbym przestrzec innych motocyklistów chcących wysłać motocykl lub jakąkolwiek
przesyłkę z Anglii do Polski przed nieuczciwym kurierem.
Przed świętami wysłałem do Polski motocykl dla Kinia za pośrednictwem firmy "Sokół". Motocykl miał dotrzeć następnego tygodnia w okolicach środy-czwartku. W czwartek w nocy zaniepokojony odbiorca skontaktował się z kurierem i... dowiedział się, iż wynikły "nieprzewidziane opóźnienia" i motocykl dojedzie do niego w sobotę. Kolega z tego powodu odłożył zaplanowany wyjazd do rodziny na święta. Czekał na motocykl do późna w nocy w sobotę i... nie doczekał się. Ani właściciel firmy, ani kierowca nie odbierali telefonów ode mnie i od nowego właściciela motocykla. Dopiero po kilku soczystych SMS-ach dowiedzieliśmy się, że samochód zepsuł się i motocykl przesyłka dotrze może za tydzień. W końcu po świętach kolega pojechał sam odebrać motocykl około 100km od jego domu. Na miejscu okazało się, że lusterka zostały POURYWANE!!! Właściciel firmy wyjaśnił mi, iż te lusterka demontuje się bardzo szybko przez wyciągnięcie ich z mocowań (aby się nie połamały w trakcie transportu), a nie przez odkręcenie dwóch śrub mocujących je do stelaża owiewki. Na jakiekolwiek próby rozmowy i rozwiązania problemu pan Krzysztof (właściciel firmy kurierskiej "Sokół) odpowiada krzykiem i rozłącza się.
Dbając o własne zdrowie psychiczne wystrzegajcie się kontaktów z tą oto firmą kurierską:
www.firmasokol.rox.pl/
Jeżeli to możliwe to prosiłbym wszystkich o przesłanie tej wiadomości na wszystkie możliwe fora motocyklowe w Polsce.
_________________
 
skora
dzięki za info !!
Suzuki GSX 1400 - 2001r
Kawasaki GPZ 1100 UT - 1984r
Kawasaki GPZ 1100 UT - 1981r
Komar MR232 - 1967r.- sztywniak
 
szymonpc31
Przyda siÄ™ Smile
 
rafal-orson
EEE ja tam nie planuje kupna motocykla z anglii bo trzeba kierownicę przekładać na lewą stronę ;D Ale dobrze, że informujecie o takich akcjach Wink
BEZ MOTURA, MINA ZAWSZE JEST PONURA
 
Przejd¼ do forum:


wykonanie: studio G44 941,351 unikalnych wizyt